YKK Czech je sesterskou společností skupiny YKK, světového lídra ve výrobě zipů, suchých zipů, plastových dílů, stiskacích a džínových knoflíků. Historie YKK Czech začíná v podstatě v roce 1999, kdy byla založena kancelář YKK v Čechách, která byla řízena rakouskou pobočkou YKK. Vzhledem k výborným výsledkům a zvyšujícímu se počtu odběratelů, byla v roce 2003 založena společnost YKK Czech spol. s r.o. se sídlem v Modřicích u Brna. YKK Czech se tak stala dodavatelem širokého sortimentu výrobku YKK pro Českou a Slovenskou republiku.

Jsme více než jen váš výrobce zdrhovadel.
Jsme také vaším partnerem v celém procesu zpracování - od poptávky až po dodání výrobků. Na základě vašich požadavku, poskytneme konzultace, doporučíme správný návrh a řešení za správnou cenu, protože jsme tímto procesem prošli již tisíckrát.

Naší značkou je kvalita
Většina dodavatelů slibuje kvalitní výrobky, ale jen málokdo tento slib dodrží. Neustále kontrolujeme kvalitu výrobků ve všech výrobních závodech YKK a jen díky tomu můžeme zajistit celosvětovou kvalitu našich produktů. Je tedy jedno, kde a kdy je produkt YKK vyroben, vždy obdržíte kvalitní a certifikovaný výrobek.

Rychlé a spolehlivé dodání
Naše výroba po celém světe je flexibilní a spolehlivá. Z naší pobočky v Modřicích nabízíme rychlé a spolehlivé doručení na jakékoli místo v Čechách a na Slovensku.

Jednoduchý a efektivní dialog. Rychlý a osobní servis
Žádní prostředníci a žádní překupníci. Budete vždy komunikovat přímo s příslušnými zástupci YKK Czech spol. s r.o., kteří jsou hrdí na to, že vám mohou pomoci od poptávky až po dodání zboží. To se vždy snažíme dělat rychle a efektivně. Nemáme žádné standardní odpovědi na vaše dotazy a na požadavky reagujeme bez časové prodlevy.

Jsme nezávislí a děláme to, co je nejlepší pro vás
Naší konkurenční výhodou je, kromě kvality a servisu, i to, že si můžeme vybrat, ve kterém výrobním závodě YKK necháme vaši objednávku zpracovat, samozřejmě s ohledem na vaše požadavky.

Certifikace produktů
Většina YKK výrobků je certifikována v souladu s normami ISO 9001, 14001, Öko-Tex® a OSHMS.


Historie


Historie YKK začíná v Japonsku, kde Tadao Yoshida založil 1. ledna 1934 společnost YKK - Yoshida Kogyo Kabushikikaisha“, což je ekvivalent pro "Yoshida Ltd".

Skupina YKK zahrnuje 109 poboček, které působí ve více než 72 zemích světa a celkově má více než 46 000 zaměstnanců.

Podnikání YKK je rozděleno do tří oblastí:
Textilní spojovací prvky, architektonické produkty a výrobky pro strojírenství a inženýrství.

Tadao Yoshida věřil ve sdílení výhod obchodu mezi zákazníky, obchodními partnery a celou společností.
Věřil, že toto „třístranné sdílení“ povede ke spokojenosti zákazníků a obchodních partnerů a bude důvodem k tomu, aby si pro výrobu vybrali právě společnost YKK.
Tato myšlenka je základem "Cycle of goodness" a je dodnes jádrem a filozofií společnosti YKK.

„Jestliže zasadíme semínka dobra a dobro konáme, bude toto konání vždy odměněno."Podnik je důležitým článkem společnosti a jako takový musí koexistovat s jejími ostatními součástmi. Jeho hodnota bude měřena výhodami, které do společnosti přinesl. Za Cyklem dobra® - filozofií YKK - stojí koncept, který tvrdí, že nejlepšího přínosu pro společnost lze nejlépe dosáhnout neustálým vytvářením hodnot pocházející z inovativních nápadů a vynálezů. Výsledná obchodní expanze přinese výhodu spotřebitelům a obchodním partnerům, elá společnost. Toto je naše filozofie již od roku 1934 a i nadále zůstává základem našeho podnikání. Když se v roce 1993 Tadahiro Yoshida stal prezidentem YKK, rozšířil filozofii Cyklu dobra® způsobem, který rezonoval ve stále více globalizované společnosti. Základní koncept YKK, tedy vytváření hodnot, rozšířil o manažerskou filozofii, že jedině korporátní řízení YKK přinese společnosti větší přínos. Cyklus dobra® a Manažerský princip řízení YKK se tedy vzájemně doplňují - zatímco Cyklus dobra® nás nabádá, abychom vytvářeli hodnoty a sdíleli výhody, Manažerský princip řízení nám předkládá jasná pravidla, jak toho dosáhnout. Neustálým inovováním našich výrobků, zdokonalováním technologií a řízením naší společnosti můžeme poskytovat kvalitní výrobky a služby našim zákazníkům, odměny zaměstnancům a přínos společnosti. Spravedlnost je kotvou mezi těmi, s nimiž sdílíme výhody a naším způsobem poskytování těchto výhod. „Spravedlnost“ používáme v širším slova smyslu – v takovém, který přesahuje prosté dodržování zákona. „Spravedlnost“ v YKK znamená pěstování znalostí a moudrosti uvnitř naší společnosti tak, abychom se správně a spravedlivě rozhodovali v každé komunitě a sféře po celém světě, kde podnikáme.